KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14477457
nr 1447 7457
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 17/60, bladets mått: 57x45, yttermått inklusive ram: 67x55 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:25:22
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
James Coignard
Läs mer om James Coignard